Реклама

 

Неда НЕЖДАНА: «Пишу про те, що болить і хвилює»

 

 

 

 

 

Читайте про численні мистецькі події кінця року
у Центрі Курбаса в газеті "День": семінари, мистецькі колажі, майстер-класи, вистави, фільми, фестивалі і новий сайт!

 

 
Журнал "Країна" №402 за 19 грудня 2017р. Журналіст Ганна Щокань відвідала вистави на фестивалі "Пасіка гуде!" в НЦТМ ім. Леся Курбаса

 

Кризу найперше відчуваємо в тілі. І лише потім усвідомлюємо
15 років при Києво-Могилянській академії діяв театральний центр "Пасіка". Наприкінці минулого сезону об'єднував дев'ять труп. Керівництво академії відмовилося прод?...

 

 

канал

 

Василий Неволов
19 листопад о 17:48

Василий Неволов
19 листопад о 17:48
Друзі! Не пропустіть унікальну можливість переглянути чудовий театральний проект Театрального Центру "ПАСІКА" і Театру "МІСТ" на сцені "Зоряного залу" Київського планетарію 28 листопада 2017 року о 20 год. виставу "В САДУ СВІТЛА" у постановці Юлії Гасиліної на сковородинській акції "ВІДКРИЙ СЕБЕ" в рамках "Шинкаруківських читань". Це надзвичайно цікаво... такий напружений півторагодинний яскравий глибокий театральний диспут за творами Григорія Сковороди... Чекаємо на Вас!
А що ж таке - ЛЮДСЬКЕ ЩАСТЯ? Секрет щастя, за Сковородою, в найпростішій істині. Це не була оригінальна вигадка або одкровення, нікому не відоме досі. Все це давно вже сказали древні філософи. Про це свідчила Біблія. Просто люди не хотіли цього помічати.
"Ти хочеш бути щасливим? Не шукай щастя за морем, не проси його в людини, не подорожуй планетами, не змагайся палацами, не повзай земною кулею, не блукай Єрусалимом ... За золото можеш придбати село, це справа важка і обхідна, а щастя, як річ необхідна з необхідного, завжди і всюди дається даром.
Повітря і сонце завжди з тобою, завжди і безкоштовно, а все, що біжить від тебе геть, знай, – це чуже, і не вважай його своїм, все те дивне і не треба. Навіщо воно тобі? Ось чому воно і важке. Ніколи б воно не пішло від тебе, якби було необхідно".
Тобто секрет щастя в тобі самому, в твоєму серці, повному любові! Завітайте!

 
 
Сюжет на Першому каналі про виставу "Ігри вовків бальзаківського віку" за п'єсою "Оноре, а де Бальзак" Олега Миколайчука і Неди Нежданої в постановці Олександра Мірошниченка. Центр Курбаса і театр МІСТ.
 

канал

 

канал

 
 
 
Неда Неждана
17 хвилин правди.Про кастінг,сімейне щастя і кохання. Телеканал ТВА.

 
 
Вітаємо Неду Неждану з блискучим захистом дисертації "Структуротвірна роль міфу в сучасній українській драмі" в університеті ім. Тараса Шевченка . Тепер у нас є кандидат філологічних наук і головний фахівець з сучасної української драми!!!!.)
 

 
Кожна вистава це як створення нової сім'ї і всі учасники цього весілля надовго залишаються в пам'яті. Віднедавна ми породичалися з найкрутішим, загадковим, чуттєвим та витонченим японським автором Акутагавою Рюноске. В рамках київського фестивалю театрів-студій "Срібне джерело" студійці МІСТу показали притчу Акутагави "Три скарби". Наступна вистава відбудеться 21 квітня на святкуванні року Японії в Україні, який організовує центр творчості "Шевченківець"
ФОТОЗВІТ
 
 
"Слово о збуренії пекла".

Дякуємо Андрію Приходьку за ідею, дякуємо Володимиру Шелухіну за глибокий аналіз та оригінальні враження, дякуємо Марку Стеху за чудову передачу "Очима культури" та велику честь бути її героями...В телепередачі «Очима культури» № 81 знову тема нашої культури епохи бароко (ХVII-XVIII ст.): цим разом мова йде про майже невідому більшості українців традицію українського барокового театру, який сьогодні помалу відроджують (на жаль, лише деякі) театри, режисери й актори в Україні. Із відеозаписами сучасних вистав барокової драми допомогли мені друзі Oleh Stefan, Юлія Гасиліна, андрій приходько; a музику Львівських Менестрелів люб’язно передала Lena Dadukevich.)
 
  
 

22 січня 2017року 
в Києво-Могилянському театральному центрі "Пасіка" відбулася традиційна Розколяда, 
ФОТОЗВІТ

Зібралися:"Хорея козацька","Варйон","Бурса фольклору", Сусанна Карпенко та "Райгородок", Святослав Силенко, хор "Гомін", Василь Лютий, Тетяна Лобода та Олена Левенко,"ЧЕсний театр", театр МІСТ, 
Вертеп Київського молодіжного православного братства св. князів страстотерпців Бориса і Гліба.

 

 


0
7/01/2017

Подробнее...
 
 
 
В останній день року ми підводимо підсумки нашого невеличкого конкурсу на кращого актора, кращу актрису та "Відкриття сезону" в театрі МІСТ. Отже, в 2016 році кращою актрисою була визнана Людмила Травєннікова, кращим актором - Дмитро Левенко. Друге місце та номінацію "Приз глядацьких симпатій" отримує Галина Пекна! А відкриттям сезону майже одноголосно вибрали Євгена Сніжко та Марію Коваленко! Ми щиро вітаємо наших лауреатів і бажаємо нових звершень в новому році!!!

 ph2.jpg

 
 
 
 
 
 
 
До 75-річчя Трагічних подій Холокосту
ХІХ Міжнародний фестиваль 
"Мандруючі зірки"
в приміщенні Культурного центру "Ліра"
11 вересня успішно пройшов показ вистави
 за п'єсою Неди Нежданої 
      pr0916.jpg 
Читайте відгуки в газеті: culurat.gif 
 
 
 
 ВІДЕО ВИСТАВИ
 
 
 
Ю. Гасиліна про виставу
"В саду світла"

 

ulia.jpg

  

 

  Юлія Гасиліна про вистави театру МІСТ в  щотижневій прог-рамі Оксани Кири-ченко «Фоліант» Київської державної телерадіокомпанії (72,08 FM). Транслює студія «Майдан»

 

 
pressa.png
 

 

skovoroda_aflite.jpg

Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка"та театр МІСТ презентували прем'єру вистави за творами Григорія Сковороди "В саду світла". Сам Григорій Сковорода, який постійно живе неподалік на Контрактовій площі,  радів новим співрозмовникам про істінноє щастіє в міре...

 
   
zbur_afish_lite.jpg
  Осмислюючи тему "Музеї та культурні ландшафти" та з нагоди Міжнародного Дня музеїв, відбулася вистава-містерія "Слово о збуренні пекла" яка представила тонкі грані Культурного ландшафту України-Руси як частини Європи в епоху бароко. Це проект "Українська барокова драма" Києво-Могилянського театрального центру "Пасіка" та театру "МІСТ".Постановка Юлії Гасиліної
ФОТОЗВІТ
 

facebook group       google

 

 

Трайче Кацаров

переклад з македонської Анни Багряної

Vale et me ama

(Прощавай та люби мене)

 

І прийшли стомлені та змучені до місця, якому немає назви. І ніч змішалась із днем, а сміх із сльозами. І не знали вони шляху, і самі були цим шляхом. І не було минулого у цих двох, і нескінченним було воно. Біль обертався в солодке вино, що пили вони вдвох, перетворюючи світ на химерне віддзеркалення півзабутої насолоди власним безмежним безсиллям

Постановка Олександр Мірошниченко

Пластика Юлія Гасиліна

Костюми Євгенія Набока

Декорації Дмитро Левенко

Звук Олександр Пащенко

 Ролі виконують : Уляна Ліб, Денис Щербак Прем'єра відбулася 8 вересня 2012р. у приміщенні Культурного центру видавництва "Смолоскип"


Анонс

 

Київський Театр «МІСТ» розпочинає свій 7-й сезон новою прем’єрою VALE ET ME AMA(«Прощавай та люби мене») за п’єсою сучасного македонського автора Трайче Кацарова.

  

Вистава поставлена в рамках міжнародного україно-македонського театрального проекту, який складається з перекладу і постановок новітньої драматургії двох країн. Минулого року в Штіпському драматичному театрі, одним з керівників якого є Трайче Кацаров, була втілена п’єса Анни Багряної, української авторки, яка поєднує таланти поета, прозаїка, драматурга і перекладача. Цього року у Київському театрі «МІСТ» режисер Олександр Мірошниченко готує виставу за твором Трайче Кацарова у перекладі Анни Багряної.  До речі, прем’єра відбудеться 8 вересня - у День Незалежності Македонії.

Трайче Кацаров – універсальна синтетична особистість, яка здобула освіту юриста, актора і культуролога та успішно реалізується як поет, прозаїк, драматург, есеїст, актор, режисер та театрознавець. Автор кількох збірок поезій, прози та п’єс, лауреат літературних премій ім. Г.Прлічева та ім. Й.Котескі.  Його драматичні твори  ставляться на батьківщині та за її межами, але дотепер були невідомі українському глядачу.

П’єса «Лавка», яка має парадоксальну сценічну назву VALE ET ME AMA” (з лат. «Прощавай та люби мене») - сучасний постдраматичний текст, який не має традиційної структури і сюжетної основи.  Двоє людей, що заблукали в безмежності свого болючого кохання, зустрічаються в місці, якому немає назви і яке знову і знову повертає їх туди, де все лише починалось. «І ніч змішалась із днем, а сміх із сльозами. І не знали ці двоє шляху, і самі були цим шляхом. Біль обертався в солодке вино, що пили вони вдвох, перетворюючи світ на химерне віддзеркалення півзабутої насолоди власним безмежним безсиллям…»

Два найзагадковіших твори симфонічної музики ХХ століття – «Острів мертвих» С. Рахманінова та Четверта симфонія Я.Сібєліуса – це не просто музичне тло вистави, а й химерний світ ЧОЛОВІКА та ЖІНКИ, які самі існують, неначе ця музика – на межі буття та невідомості. Ця музика стає їхнім світом, і вони самі стають музикою. Все побутове та щоденне лишилось десь там – далеко, за межами кола, окресленого вищою силою.  І майже не люди, але ще і не духи, існують ці двоє, наче в фантастичному танці, придумуючи тут і зараз новий ритуал жертвоприношення жорстокому світу безмежної пристрасті.

Це своєрідна новітня імпровізація на тему одвічної проблеми непорозуміння Чоловіка і Жінки, які об’єднані коханням і розділені ненавистю. Вони ніби разом, але рухаються в різні сторони – він прагне повернутися в минуле, а вона прагне втекти в  майбутнє, з примарною надією щось змінити. Дійство рухається по спіралі і завмирає у повторі замкненого кола, де герої приречені на буття і небуття, на дивне переродження любові. Постановка утворює складну партитуру із різних шарів: тексту, поетичного і водночас брутального, вишуканого візуального дійства на тлі шибениці, що нагадує химерні жорстокі еротичні ігри, та симфонічної музики. Вони співіснують в паралельних світах і нанизуються на ламаний ритм почуттів. Він і Вона прагнуть перетворити одне одного на маріонеток і заплутуються у плетиві власної пристрасті. І що залишиться, коли вони підуть?  Можливо,  тихий дощ, як надія на те, що голоси не розчинилися серед холодних зірок у цьому примарному місці, якому немає назви…  Ця вистава – сповідь двох зболених душ, що не здатні йти разом, але й безсилі розлучитись – у сучасному світі, де люди розучились чути і розуміти одне одного, ніби перекладаючи одне одного на незнану мову…

 

  


Дизайн «del Bosco Folto»
Все права защищены! Копирование, без разрешения владельца, ЗАПРЕЩЕНО!
Украинский образовательный портал. Каталог репетиторов, тренеров, школ, курсов, клубов, учебных центров, а также игры, форумы, доска объявлений и другое. українська книгарня Смолоскип Лучшие Заведения Театральная афиша Киева Молодіжний політологічний журнал МОЛОДА НАЦІЯ Era.com.ua Объявления, каталог компаний Today.kiev.ua — заведения и афиша города Киева! [md-eksperiment.org] Культурний портал
експерімент [radio md-eksperiment.org] Культурний портал
експерімент фЧ¦Ф
Украина онлайн українське незалежне видавництво СМОЛОСКИП