Реклама

 


2
9 березня
студійці та актори театру

 МІСТ брали участь у
театральному фестивалі-конкурсі
"Срібне джерело".
І вперше ми вирішили поекспериментувати
з нашою улюбленою бароковою драмою вже в студії.
 Несподівано ця тема знайшла підтримку саме
у наймолодших учасників. І хоча часу, як завжди,
було катастрофічно мало, маленьку виставу ми зробили.
Отже "Розмова душі і тіла" за творами:
Георгія Кониського «Воскресеніє мертвих»,
Лазаря Барановича «Простаку мудрець не в лад»,
«Про час для всього- доброго і злого»,
Івана Величковського «Ехо»,
Івана Некрашевича «Розмова душі і тіла»

Фото з вистави

 

 

 


Інтерв'ю з Юлією Гасиліною та Оленою Левенко про виставу київського театру "МІСТ" за творами Г.Сковороди  "В Саду світла". Радіопередача "Про що мовчать епохи", ведуча - Ольга Вернигоренко. 
Прослухати

 

 

Неда НЕЖДАНА: «Пишу про те, що болить і хвилює»

 

 

 

 

 

Читайте про численні мистецькі події кінця року
у Центрі Курбаса в газеті "День": семінари, мистецькі колажі, майстер-класи, вистави, фільми, фестивалі і новий сайт!

 

 
Журнал "Країна" №402 за 19 грудня 2017р. Журналіст Ганна Щокань відвідала вистави на фестивалі "Пасіка гуде!" в НЦТМ ім. Леся Курбаса

 

Кризу найперше відчуваємо в тілі. І лише потім усвідомлюємо
15 років при Києво-Могилянській академії діяв театральний центр "Пасіка". Наприкінці минулого сезону об'єднував дев'ять труп. Керівництво академії відмовилося прод?...

 

 

канал

 

канал

 

канал

 
 
 
Неда Неждана
17 хвилин правди.Про кастінг,сімейне щастя і кохання. Телеканал ТВА.

 
 
"Слово о збуренії пекла".

Дякуємо Андрію Приходьку за ідею, дякуємо Володимиру Шелухіну за глибокий аналіз та оригінальні враження, дякуємо Марку Стеху за чудову передачу "Очима культури" та велику честь бути її героями...В телепередачі «Очима культури» № 81 знову тема нашої культури епохи бароко (ХVII-XVIII ст.): цим разом мова йде про майже невідому більшості українців традицію українського барокового театру, який сьогодні помалу відроджують (на жаль, лише деякі) театри, режисери й актори в Україні. Із відеозаписами сучасних вистав барокової драми допомогли мені друзі Oleh Stefan, Юлія Гасиліна, андрій приходько; a музику Львівських Менестрелів люб’язно передала Lena Dadukevich.)
 
  
 
 
 
Ю. Гасиліна про виставу
"В саду світла"

 

facebook group       google

 
Последние новости
Статистика
Посетителей: 2171641

 

Трайче Кацаров

переклад з македонської Анни Багряної

Vale et me ama

(Прощавай та люби мене)

 

І прийшли стомлені та змучені до місця, якому немає назви. І ніч змішалась із днем, а сміх із сльозами. І не знали вони шляху, і самі були цим шляхом. І не було минулого у цих двох, і нескінченним було воно. Біль обертався в солодке вино, що пили вони вдвох, перетворюючи світ на химерне віддзеркалення півзабутої насолоди власним безмежним безсиллям

Постановка Олександр Мірошниченко

Пластика Юлія Гасиліна

Костюми Євгенія Набока

Декорації Дмитро Левенко

Звук Олександр Пащенко

 Ролі виконують : Уляна Ліб, Денис Щербак Прем'єра відбулася 8 вересня 2012р. у приміщенні Культурного центру видавництва "Смолоскип"


Анонс

 

Київський Театр «МІСТ» розпочинає свій 7-й сезон новою прем’єрою VALE ET ME AMA(«Прощавай та люби мене») за п’єсою сучасного македонського автора Трайче Кацарова.

  

Вистава поставлена в рамках міжнародного україно-македонського театрального проекту, який складається з перекладу і постановок новітньої драматургії двох країн. Минулого року в Штіпському драматичному театрі, одним з керівників якого є Трайче Кацаров, була втілена п’єса Анни Багряної, української авторки, яка поєднує таланти поета, прозаїка, драматурга і перекладача. Цього року у Київському театрі «МІСТ» режисер Олександр Мірошниченко готує виставу за твором Трайче Кацарова у перекладі Анни Багряної.  До речі, прем’єра відбудеться 8 вересня - у День Незалежності Македонії.

Трайче Кацаров – універсальна синтетична особистість, яка здобула освіту юриста, актора і культуролога та успішно реалізується як поет, прозаїк, драматург, есеїст, актор, режисер та театрознавець. Автор кількох збірок поезій, прози та п’єс, лауреат літературних премій ім. Г.Прлічева та ім. Й.Котескі.  Його драматичні твори  ставляться на батьківщині та за її межами, але дотепер були невідомі українському глядачу.

П’єса «Лавка», яка має парадоксальну сценічну назву VALE ET ME AMA” (з лат. «Прощавай та люби мене») - сучасний постдраматичний текст, який не має традиційної структури і сюжетної основи.  Двоє людей, що заблукали в безмежності свого болючого кохання, зустрічаються в місці, якому немає назви і яке знову і знову повертає їх туди, де все лише починалось. «І ніч змішалась із днем, а сміх із сльозами. І не знали ці двоє шляху, і самі були цим шляхом. Біль обертався в солодке вино, що пили вони вдвох, перетворюючи світ на химерне віддзеркалення півзабутої насолоди власним безмежним безсиллям…»

Два найзагадковіших твори симфонічної музики ХХ століття – «Острів мертвих» С. Рахманінова та Четверта симфонія Я.Сібєліуса – це не просто музичне тло вистави, а й химерний світ ЧОЛОВІКА та ЖІНКИ, які самі існують, неначе ця музика – на межі буття та невідомості. Ця музика стає їхнім світом, і вони самі стають музикою. Все побутове та щоденне лишилось десь там – далеко, за межами кола, окресленого вищою силою.  І майже не люди, але ще і не духи, існують ці двоє, наче в фантастичному танці, придумуючи тут і зараз новий ритуал жертвоприношення жорстокому світу безмежної пристрасті.

Це своєрідна новітня імпровізація на тему одвічної проблеми непорозуміння Чоловіка і Жінки, які об’єднані коханням і розділені ненавистю. Вони ніби разом, але рухаються в різні сторони – він прагне повернутися в минуле, а вона прагне втекти в  майбутнє, з примарною надією щось змінити. Дійство рухається по спіралі і завмирає у повторі замкненого кола, де герої приречені на буття і небуття, на дивне переродження любові. Постановка утворює складну партитуру із різних шарів: тексту, поетичного і водночас брутального, вишуканого візуального дійства на тлі шибениці, що нагадує химерні жорстокі еротичні ігри, та симфонічної музики. Вони співіснують в паралельних світах і нанизуються на ламаний ритм почуттів. Він і Вона прагнуть перетворити одне одного на маріонеток і заплутуються у плетиві власної пристрасті. І що залишиться, коли вони підуть?  Можливо,  тихий дощ, як надія на те, що голоси не розчинилися серед холодних зірок у цьому примарному місці, якому немає назви…  Ця вистава – сповідь двох зболених душ, що не здатні йти разом, але й безсилі розлучитись – у сучасному світі, де люди розучились чути і розуміти одне одного, ніби перекладаючи одне одного на незнану мову…

 

  


Дизайн «del Bosco Folto»
Все права защищены! Копирование, без разрешения владельца, ЗАПРЕЩЕНО!
UaModna:Театр МІСТ Украинский образовательный портал. Каталог репетиторов, тренеров, школ, курсов, клубов, учебных центров, а также игры, форумы, доска объявлений и другое. фЧ¦Ф
українське незалежне видавництво СМОЛОСКИП