Реклама
Читайте про численні мистецькі події кінця року у Центрі Курбаса в газеті "День": семінари, мистецькі колажі, майстер-класи, вистави, фільми, фестивалі і новий сайт!
 
Журнал "Країна" №402 за 19 грудня 2017р. Журналіст Ганна Щокань відвідала вистави на фестивалі "Пасіка гуде!" в НЦТМ ім. Леся Курбаса
Кризу найперше відчуваємо в тілі. І лише потім усвідомлюємо
 

канал

 

Василий Неволов
19 листопад о 17:48

Василий Неволов
19 листопад о 17:48
Друзі! Не пропустіть унікальну можливість переглянути чудовий театральний проект Театрального Центру "ПАСІКА" і Театру "МІСТ" на сцені "Зоряного залу" Київського планетарію 28 листопада 2017 року о 20 год. виставу "В САДУ СВІТЛА" у постановці Юлії Гасиліної на сковородинській акції "ВІДКРИЙ СЕБЕ" в рамках "Шинкаруківських читань". Це надзвичайно цікаво... такий напружений півторагодинний яскравий глибокий театральний диспут за творами Григорія Сковороди... Чекаємо на Вас!
А що ж таке - ЛЮДСЬКЕ ЩАСТЯ? Секрет щастя, за Сковородою, в найпростішій істині. Це не була оригінальна вигадка або одкровення, нікому не відоме досі. Все це давно вже сказали древні філософи. Про це свідчила Біблія. Просто люди не хотіли цього помічати.
"Ти хочеш бути щасливим? Не шукай щастя за морем, не проси його в людини, не подорожуй планетами, не змагайся палацами, не повзай земною кулею, не блукай Єрусалимом ... За золото можеш придбати село, це справа важка і обхідна, а щастя, як річ необхідна з необхідного, завжди і всюди дається даром.
Повітря і сонце завжди з тобою, завжди і безкоштовно, а все, що біжить від тебе геть, знай, – це чуже, і не вважай його своїм, все те дивне і не треба. Навіщо воно тобі? Ось чому воно і важке. Ніколи б воно не пішло від тебе, якби було необхідно".
Тобто секрет щастя в тобі самому, в твоєму серці, повному любові! Завітайте!

 
 
Сюжет на Першому каналі про виставу "Ігри вовків бальзаківського віку" за п'єсою "Оноре, а де Бальзак" Олега Миколайчука і Неди Нежданої в постановці Олександра Мірошниченка. Центр Курбаса і театр МІСТ.
 

канал

 

канал

 
 
 
Неда Неждана
17 хвилин правди.Про кастінг,сімейне щастя і кохання. Телеканал ТВА.

 
 
Вітаємо Неду Неждану з блискучим захистом дисертації "Структуротвірна роль міфу в сучасній українській драмі" в університеті ім. Тараса Шевченка . Тепер у нас є кандидат філологічних наук і головний фахівець з сучасної української драми!!!!.)
 

 
Кожна вистава це як створення нової сім'ї і всі учасники цього весілля надовго залишаються в пам'яті. Віднедавна ми породичалися з найкрутішим, загадковим, чуттєвим та витонченим японським автором Акутагавою Рюноске. В рамках київського фестивалю театрів-студій "Срібне джерело" студійці МІСТу показали притчу Акутагави "Три скарби". Наступна вистава відбудеться 21 квітня на святкуванні року Японії в Україні, який організовує центр творчості "Шевченківець"
ФОТОЗВІТ
 
 
"Слово о збуренії пекла".

Дякуємо Андрію Приходьку за ідею, дякуємо Володимиру Шелухіну за глибокий аналіз та оригінальні враження, дякуємо Марку Стеху за чудову передачу "Очима культури" та велику честь бути її героями...В телепередачі «Очима культури» № 81 знову тема нашої культури епохи бароко (ХVII-XVIII ст.): цим разом мова йде про майже невідому більшості українців традицію українського барокового театру, який сьогодні помалу відроджують (на жаль, лише деякі) театри, режисери й актори в Україні. Із відеозаписами сучасних вистав барокової драми допомогли мені друзі Oleh Stefan, Юлія Гасиліна, андрій приходько; a музику Львівських Менестрелів люб’язно передала Lena Dadukevich.)
 
  
 

22 січня 2017року 
в Києво-Могилянському театральному центрі "Пасіка" відбулася традиційна Розколяда, 
ФОТОЗВІТ

Зібралися:"Хорея козацька","Варйон","Бурса фольклору", Сусанна Карпенко та "Райгородок", Святослав Силенко, хор "Гомін", Василь Лютий, Тетяна Лобода та Олена Левенко,"ЧЕсний театр", театр МІСТ, 
Вертеп Київського молодіжного православного братства св. князів страстотерпців Бориса і Гліба.

 

 


0
7/01/2017

Подробнее...
 
 
 
В останній день року ми підводимо підсумки нашого невеличкого конкурсу на кращого актора, кращу актрису та "Відкриття сезону" в театрі МІСТ. Отже, в 2016 році кращою актрисою була визнана Людмила Травєннікова, кращим актором - Дмитро Левенко. Друге місце та номінацію "Приз глядацьких симпатій" отримує Галина Пекна! А відкриттям сезону майже одноголосно вибрали Євгена Сніжко та Марію Коваленко! Ми щиро вітаємо наших лауреатів і бажаємо нових звершень в новому році!!!

 ph2.jpg

 
 
 
 
 
 
 
До 75-річчя Трагічних подій Холокосту
ХІХ Міжнародний фестиваль 
"Мандруючі зірки"
в приміщенні Культурного центру "Ліра"
11 вересня успішно пройшов показ вистави
 за п'єсою Неди Нежданої 
      pr0916.jpg 
Читайте відгуки в газеті: culurat.gif 
 
 
 
 ВІДЕО ВИСТАВИ
 
 
 
Ю. Гасиліна про виставу
"В саду світла"

 

ulia.jpg

  

 

  Юлія Гасиліна про вистави театру МІСТ в  щотижневій прог-рамі Оксани Кири-ченко «Фоліант» Київської державної телерадіокомпанії (72,08 FM). Транслює студія «Майдан»

 

 
pressa.png
 

 

skovoroda_aflite.jpg

Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка"та театр МІСТ презентували прем'єру вистави за творами Григорія Сковороди "В саду світла". Сам Григорій Сковорода, який постійно живе неподалік на Контрактовій площі,  радів новим співрозмовникам про істінноє щастіє в міре...

 
   
zbur_afish_lite.jpg
  Осмислюючи тему "Музеї та культурні ландшафти" та з нагоди Міжнародного Дня музеїв, відбулася вистава-містерія "Слово о збуренні пекла" яка представила тонкі грані Культурного ландшафту України-Руси як частини Європи в епоху бароко. Це проект "Українська барокова драма" Києво-Могилянського театрального центру "Пасіка" та театру "МІСТ".Постановка Юлії Гасиліної
ФОТОЗВІТ
 

facebook group       google

 

 

 

Людвіг Тік

«Кіт у чоботях»

випускна вистава 2012р.

Вистава відбулася 9 червня 2012 року

Фото                                                       Відео

 

Постановка : Юлія Гасиліна, Олександр Мірошниченко
Декорації : Дмитро Левенко

 

Ролі виконують:

Король – Олександр Герасімов

Принцеса, його дочка - Анастасія Груба

Принц Натаніель фон Мальзинський – Альона Вечірко

Леандер, придворний вчений, Камердинер – Наталя Турянська

Придворний блазень – Антоніна Мармазова

Кухар – Алла Прудка

Брати: Лоренц  - Дмитро Левенко (актор театру)

             БартельОлександр Пащенко (актор театру)

             Готліб – Олег Воловода

Гінце, кіт – Кирил Пасічник

Шинкарка – Тетяна Скрипник

Селянка – Євгенія Набока

Закон, Опудало – Кирил Сніжко

Приборкувач - Альона Вечірко

Автор – Любов Старовєрова

Закохана пара: Він Денис Щербак(актор театру)

                           Вона – Марія Семеляк

Лойхдорн, швець - Олександр Пащенко (актор театру)

Глядачі: Фішер - Марія Семеляк, Віталіна Божко

                Мюллер - Євгенія Набока

                Шлоссер  - Алла Прудка

                Беттіхер – Юлія Носенко

                Лойтнер – Олена Давиденко

                Візинер - Наталя Турянська

Машиніст сцени - Віталіна Божко

Амтман - Олена Давиденко


Борис ШАЛАГІНОВ

 

 

ПРО ЛЮДВІҐА ТІКА ТА ЙОГО «КОТА В ЧОБОТЯХ»

 

 Комедія романтичного письменника Людвіґа Тіка «Кіт у чоботях» (1797) завдячує своїм виникненням події, досить звичайній у театральному житті тодішньої Німеччини. Це було зіткнення двох театральних «партій», одна з котрих представляла традиційну естетику театральної гри, а інша претендувала на роль авангарду. Питання про місце автора у драматичному творі (порівняно з епічним та ліричним) тоді ще не обговорювалося. Відповідно до свого часу, Тік розумів цю проблему як проблему свідомої чи несвідомої творчости, а проблему розуміння - як осягнення запланованого авторського наміру або відносно незалежного від цього наміру кінечного сенсу. Він представляв на сцені казку, з одного боку, як продукт «об'єктивної творчости» (Шеллінг), споріднений у цьому плані з епосом; але з іншого боку, його казка має автора, якого він навіть демонстративно виводить на сцену. По ходу комедії тіківський Автор з усіх сил намагається втрутитися у власний твір, спрямувати його сприйняття у «пра-вильне» русло, але це практично ніяк не впливає на публіку, думка якої йде своїм ходом. «Критичний партер» сприймає усе по-своєму, періодично змінює оцінки і судження і в результаті приходить до цілком неймовірних висновків! І тут уже автор не може їх переконати. Зрозуміло одне: останнє слово не за автором. У чому ж тоді полягає його роль? Тік спеціально обрав сюжет, який, здається, не мусив би складати ніякої проблеми щодо сприйняття, — казку. Виявляється, простота загальнозрозумілого оманлива. І це об'єктивна трудність будь- якої інтерпретації. Тік на наших очах конструює «герменевтичну пастку», в яку потрапляють один за одним усі критики в партері. Здавалося б, сучасний читач, слідом за У. Еко, Ю. Кристевою, М. Фуко та ін., має вигукнути: воістину, уже не може бути нічого нового у світі літератури! Однак більша частина осіб, на яких натякає Тік, забута історією, , час сам «відсвіжив» художню цінність і оригінальність твору Тіка. А вивчення його комізму допомагає пролити світло на певні важливі аспекти естетичного життя наших днів.  

 

 

 

 

 

 

 


 


Дизайн «del Bosco Folto»
Все права защищены! Копирование, без разрешения владельца, ЗАПРЕЩЕНО!
Украинский образовательный портал. Каталог репетиторов, тренеров, школ, курсов, клубов, учебных центров, а также игры, форумы, доска объявлений и другое. українська книгарня Смолоскип Лучшие Заведения Театральная афиша Киева Молодіжний політологічний журнал МОЛОДА НАЦІЯ Era.com.ua Объявления, каталог компаний Today.kiev.ua — заведения и афиша города Киева! [md-eksperiment.org] Культурний портал
експерімент [radio md-eksperiment.org] Культурний портал
експерімент фЧ¦Ф
Украина онлайн українське незалежне видавництво СМОЛОСКИП